Fot. APA/Copyright 2015

 

 

   

   

Nowi specjaliści na rynku - dyplom uczelni z akredytacją EFLA

Od 2009 roku nasz pracownia APA sp. zoo poszerzyła zakres dotychczasowej  działalności o usługi w zakresie profesjonalnej architektury krajobrazu. Wychodzimy naprzeciw potrzebom i wymaganiom naszych klientów opracowując kompleksowe projekty zieleni i aranżacji otoczenia zespołów zabudowy. Współpracujemy z młodym i kreatywnym zespołem architektów krajobrazu - magistrów inżynierów architektów krajobrazu, absolwentów Wydziału Architektury Politechniki Krakowskiej - uczelni z akredytacją Europejskiej Fundacji Architektury Krajobrazu (EFLA). Naszym atutem jest w pełni komputerowa obsługa projektowania i finalny produkt – kompletna, wielobranżowa dokumentacja projektowa z wykazem kosztów na każdym etapie procesu inwestycyjnego. Zapewniamy nadzór techniczny nad realizowanymi dziełami, wnikliwie kontrolując wykonawstwo i budżet inwestycyjny.

APA +Architektura Krajobrazu

Projekty ARCHITEKTURY KRAJOBRAZU powstają pod okiem doświadczonych architektów krajobrazu, architektów i specjalistów wszystkich branż inżynierskich związanych z APA sp. zoo. Zapewnia to najwyższą jakość wykonywanych projektów oraz skuteczność na etapie decyzji administracyjnych, realizacji i nadzoru nad wykonawstwem. Współpracujemy ze sprawdzonymi specjalistami w branży ogrodniczej i wykonawcami terenów zieleni. Wyróżnia nas znajomość najnowszego asortymentu roślinnego na rynku. Posiadamy specjalistyczną wiedzę odnośnie doboru materiału roślinnego w szkółce, sadzenia i pielęgnacji drzew, krzewów i bylin. Nasz zespół projektowy rozwija swoją działalność równolegle na terenie Małopolski i Wielkopolski. Od 2012 podejmujemy się zleceń na terenie całej Polski.

Wiedza i praktyka w działaniu

Profesjonalna architektura krajobrazu jest młodą i dynamicznie rozwijającą się branżą inżynierską w Polsce, dlatego ciągle podnosimy kwalifikacje i innowacyjność naszej oferty. Nasi projektanci uczestniczą w nadzorach technicznych, konkursach, szkoleniach, konferencjach i wyjazdach, a także redagują artykuły do prasy branżowej, prowadzą warsztaty z edukacji przestrzennej oraz współpracują z innymi biurami projektowymi. Regularnie relacjonują też światową wystawę ogrodniczą: Chelsea Flower Show w Londynie, poznając aktualne trendy, technologie i kierunki w projektowaniu.

Pragmatyka procesu inwestycyjnego - realizacja idei

Przepis na dobry projekt obejmuje 3 elementy: spójną koncepcję projektową, zastosowane technologie i materiały (roślinne, budowlane) i profesjonalne wykonawstwo. W naszej kilkuletniej praktyce projektowej staramy się łączyć te aspekty odpowiadając na potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Istotna jest kooperacja z wykonawcami oraz specjalistami z zakresu ogrodnictwa i pięlęgnacji zieleni. Podjęliśmy współpracę z kilkoma profesjonalnymi firmami na terenie Wielkopolski i Małopolski, co przełożyło się na interesujące realizacje projektowe i innowacyjne rozwiązania zarówno dla klienta prywatnego, jak i podmiotów publicznych. Z myślą o naszych klientach i przejrzystości oraz skuteczności procesu inwestycyjnego analizujemy przebieg każdej inwestycji pod kątem kosztów, uzgodnień formalno-prawnych i terminu wykonania etapowanych prac.

Nasi architekci krajobrazu są członkami Stowarzyszenia Polskich Architektów Krajobrazu (SPAK) w Krakowie.

KONTAKT >>     ARCHITEKTURA KRAJOBRAZU

OFERTA >>         PROJEKTY ZIELENI

PORTFOLIO >>   KONCEPCJE  -  PROJEKTY  -  REALIZACJE